Video

INTELIGENTNÉ SKLO

Predstavuje revolučný produkt, ktorý posúva sklársky priemysel do vyšších dimenzií. Ide o špeciálne vyvinutý film (fóliu), ktorý sa skladá z tekutého kryštálu polyméru a mení svoj vzhľad vtedy, keď je aktivovaný elektrický prúd. Jednoduchý ON-OFF režim privádza sklo zo stavu priehľadný do stavu nepriehľadný (matný).

INTERAKTÍVNE OKNO

Pre túto formu reklamy je charakteristický tzv. „wow“ efekt (efekt, ktorý aktívne pôsobí na zmysly zákazníka, pričom uňho vzbudzuje záujem práve tým, že zákazník sa stáva aktívnou súčasťou reklamy).

Newdisplay interaktívna dotyková fólia premení akýkoľvek sklenený alebo akrylový povrch na dotykovú obrazovku. Špeciálna dotyková fólia má elektrostatický povlak, laminovaný na vrchnú plochu fólie, čo je ideálne pre dočasné i permanentné použitie.

PREDNÁ PROJEKCIA

Momentálne ponúka najjasnejší obraz spomedzi všetkých projekcií na svete. Pokiaľ sú jasnosť a kontrast obrazu dôležitou súčasťou Vašej vizuálnej prezentácie, je tu len jedno riešenie. Táto špeciálne navrhnutá optická obrazovka má hliníkovú povrchovú úpravu, ktorá je vysoko reflexná. Využitie projekcie záleží len na Vašej predstavivosti.

ZADNÁ PROJEKCIA

Umožňuje premeniť všetky sklenené plochy, plastové a transparentné povrchy na vysokokvalitný aktívny obraz. Projektor vysiela projekciu na obrazovku (fóliu) zo zadnej časti. Jej využitie je takmer neobmedzené a je len na Vás, aké miesto si na jej prezentovanie zvolíte. Ponúka sa Vám široká škála možností, prostredníctvom ktorých by ste mohli upútať pozornosť potenciálneho zákazníka na Vami ponúkané produkty a služby. Je to dokonalá forma platenej reklamy!

PROJEKCIA NA STENU 3D

Predstavuje premietanie reklamy, animácií, kampaní, a to formou videoprojekcie, ktorá sa realizuje prostredníctvom projektoru a následne je premietaná na steny budov, firiem, univerzít, kostolov a ďalších objektov. Používame vysoko kvalitné projektory určené na zobrazenie rôznych druhov umeleckých médií, ako sú napr. videoanimácie, či obrázky na vonkajšej alebo vnútornej stene.

PROJEKCIA NA STENU

                                                           

Newdisplay dokáže poskytnúť kvalitný obraz a videoprojekciu na kvalitnom pozadí až do 300 m². Výhody sú živý obraz obrovských rozmerov a univerzálnosť použitia pričom nie je potrebná nosná konštrukcia (ako napr. pri LED reklamných obrazovkách).

   

ZADNÁ PROJEKCIA

Výhody:
– vysoký jas a kontrast
– kvalita fólie (garancia 3 roky)
– fólia je samolepiaca
– pomer ceny a výkonu
– nie je kritický uhol viditeľnosti
– dostupnosť fólie vo všetkých veľkostiach.

Využitie:
– reklama
– výklady obchodov
– salóny
– výstavné stánky
– reštaurácie

3D HOLOGRAFIA

Stojaci obraz vytvorený s fotografickou projekciou, ktorý simuluje priestorovú hĺbku a vyžaduje špeciálne sledovacie zariadenia. Takúto formu reklamy alebo prezentácie možno pokladať za fascinujúcu, nadčasovú a nachádza si čoraz viac priaznivcov, čo potvrdzuje nastupujúci trend inovácií v reklamnom svete.

DVOJITÁ PROJEKCIA

Touto výnimočnou technológiou sa uskutočňuje dokonale viditeľný obraz na oboch stranách projekčnej obrazovky (fólie), čo vytvára 180 stupňový uhol viditeľnosti z každej strany fólie a to predstavuje vytvorenie prvej projekčnej plochy na svete s 360 stupňovým uhlom viditeľnosti. Táto technológia poskytuje praktické riešenie, kedy je potrebné umiestnenie obrazovky (fólie) v strede, kde sa stáva viditeľnou z každého miesta.

INTERAKTÍVNE OKNO

Výhody:
– univerzálne veľkosti fólií
– digitálne schválené spoločnosťou Microsoft
– reagovanie i na dotyk rukou v rukavici
– podporovanie všetkých typov médií
– reklama komunikuje so zákazníkom

Použitie:
– výklady obchodov
– informačná tabuľa
– exhibície
– banky, úrady