O nás
O nás

NEW DISPLAY je značka, ktorá prichádza na slovenský trh s cieľom meniť a inovovať vzhľad vizuálneho zobrazenia tak, ako ho poznáme dnes.

Naše projekčné  zobrazovacie technológie sú zamerané na rozvoj nových a vzrušujúcich spôsobov ako sa prezentovať a baviť. Naše služby a produkty sú na profesionálnej úrovni a zameriavajú sa na dosiahnutie maximálnej spokojnosti zákazníka. Kombináciou dizajnu, citu, kreativity, inovácie  a odborných znalostí vytvárame unikátny rad produktov a riešení, ktoré majú využitie predovšetkým v reklamnom, zábavnom, sklárskom priemysle, na komerčné účely, exhibície, domáce kino, podnikanie a oveľa viac.

Všetky inštalácie projekčných fólií a techniky sú odborne vykonávané pracovníkmi, ktorí sú vyškolení a radi vyhovejú vašim požiadavkám. NEWDISPLAY  má svoje zastúpenie vo viacerých krajinách ako napríklad vo Veľkej Británii, v Poľsku  a čoskoro sa chystá rozšíriť aj do Českej republiky a Švajčiarska.

Našim hlavným partnerom je  PRODISPLAY, ktorý je špičkou na svetovom trhu nových zobrazovacích technológií a projekčných fólií. NEWDISPLAY  a PRODISPLAY  Vám prinesú nové produkty a kreatívne  služby, ktoré vytvoria zaujímavé a efektné  spôsoby ako sa odlíšiť od konkurencie a vystúpiť z davu.

Otvorte sa novým možnostiam, sme tu pre Vás!